Rozpis lekcí

Rozpis lekcí

Vyberte si

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
07:00
Kruhový trénink
Aleš
07:00
08:00
TRX
Aleš
07:00
08:00
TRX - pokročilí
07:15
07:30
07:45
08:15
Zdravá záda
Gabriela
08:15
09:15
08:30
08:45
09:00
Jumping
Anna
09:00
10:00
09:15
09:30
09:45
10:00
Tabata
Adriana
10:00
11:00
10:15
10:30
10:45
15:00
15:15
15:30
15:45
Zdravá záda
Gabriela
15:45
16:45
16:00
16:15
16:30
16:45
Pilates
Martina
16:45
17:45
Bodypump
Sisi
16:45
17:45
17:00
17:15
TRX
Aleš
17:15
18:15
TRX - pokročilí
TRX
Aleš
17:15
18:15
TRX - pokročilí
Pilates
Martina
17:15
18:15
17:30
17:45
18:00
Bodypump
Sisi
18:00
19:00
Zdravá záda
Gabriela
18:00
19:00
Bodypump
Martina
18:00
19:00
18:15
18:30
Jumping
Anna
18:30
19:30
Bosu
Martina
18:30
19:30
Kruhový trénink
Adriana
18:30
19:30
18:45
19:00
19:15
Kruhový trénink
Aleš
19:15
20:15
Jumping
Anna
19:15
20:15
Fitness jóga
Martina
19:15
20:15
19:30
19:45
Bosu
Martina
19:45
20:45
Tabata
Adriana
19:45
20:45
MMA
Mára
19:45
21:00
20:00
20:15
20:30
20:45

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

Sobota

Neděle

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
16:45
Bodypump
Sisi
16:45
17:45
17:00
17:15
17:30
18:00
Bodypump
Sisi
18:00
19:00
Bodypump
Martina
18:00
19:00
18:15
18:30
18:45

Úterý

Čtvrtek

Neděle

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
18:30
Bosu
Martina
18:30
19:30
18:45
19:00
19:15
19:45
Bosu
Martina
19:45
20:45
20:00
20:15
20:30

Pondělí

Středa

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
09:00
09:15
09:30
09:45
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
No events hours available!
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
19:15
Fitness jóga
Martina
19:15
20:15
19:30
19:45
20:00

Neděle

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
09:00
Jumping
Anna
09:00
10:00
09:15
09:30
09:45
18:30
Jumping
Anna
18:30
19:30
18:45
19:00
19:15
Jumping
Anna
19:15
20:15
19:30
19:45
20:00

Pondělí

Čtvrtek

Neděle

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
15:30
15:45
16:00
16:15
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
07:00
Kruhový trénink
Aleš
07:00
08:00
07:15
07:30
07:45
18:30
Kruhový trénink
Adriana
18:30
19:30
18:45
19:00
19:15
Kruhový trénink
Aleš
19:15
20:15
19:30
19:45
20:00

Pondělí

Úterý

Pátek

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
19:45
MMA
Mára
19:45
21:00
20:00
20:15
20:30
20:45

Pátek

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
16:45
Pilates
Martina
16:45
17:45
17:00
17:15
Pilates
Martina
17:15
18:15
17:30
17:45
18:00

Úterý

Pátek

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
15:00
15:15
15:30
15:45
No events hours available!
No events hours available!
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
16:00
16:15
16:30
16:45
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
10:00
Tabata
Adriana
10:00
11:00
10:15
10:30
10:45
19:45
Tabata
Adriana
19:45
20:45
20:00
20:15
20:30

Středa

Sobota

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
07:00
TRX
Aleš
07:00
08:00
TRX - pokročilí
07:15
07:30
07:45
17:15
TRX
Aleš
17:15
18:15
TRX - pokročilí
TRX
Aleš
17:15
18:15
TRX - pokročilí
17:30
17:45
18:00

Pondělí

Středa

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
08:15
Zdravá záda
Gabriela
08:15
09:15
08:30
08:45
09:00
15:45
Zdravá záda
Gabriela
15:45
16:45
16:00
16:15
16:30
18:00
Zdravá záda
Gabriela
18:00
19:00
18:15
18:30
18:45

Čtvrtek

Pátek

Sobota

No events available!